Realizacje mebli na zamówienie

Bakks Meble- meble na zamówienie

Kuchnie, szafy oraz meble łazienkowe na zamówienie Reszel i okolice

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty projektowania i wykonania mebli na zamówienie w Reszlu i okolicach. Specjalizujemy się w tworzeniu mebli na wymiar, w tym kuchni, szaf oraz mebli łazienkowych które doskonale dopasują się do Twoich indywidualnych potrzeb i wnętrza. Dzięki naszemu doświadczeniu i wysokim standardom jakości, gwarantujemy satysfakcję naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
Nasze usługi obejmują m.in.:
Reszel, Korsze, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Dobre Miasto, Olsztyn, Barczewo, Biskupiec, Mrągowo, Ryn, Giżycko, Węgorzewo, Kętrzyn
Portfolio
Adam Karpiński
Adam Karpiński
2024-02-06
Pełen profesjonalizm i pełna estetyka wykonania mebli przez BAKKS Meble gorąco polecam każdemu chcącemu zrobienia mebli na wymiar.Profeska i bardzo mili fachowcy.Krotki czas oczekiwania.Szczerze polecam.
Martyna Suszyńska
Martyna Suszyńska
2024-02-06
Szafa pod zabudowę pierwsza klasa. Profesjonalnie, terminowo i solidnie, i co bardzo ważne pan Krzysztof potrafi świetnie doradzić i jest z nim doskonały kontakt.
Ewa Jarema
Ewa Jarema
2024-02-04
Polecam Bakks Meble - meble na wymiar
Dna Kite
Dna Kite
2024-02-01
Polecam Bakks Meble - meble na wymiar.
Piotr Butek
Piotr Butek
2024-02-01
Polecam i z przyjemnością skorzystam ponownie z usług chłopaków z Bakks Meble. Wykonanie lepsze od oczekiwań. Mogę także potwierdzić że meble na wymiar są wykonane z dobrej jakości materiałów co przekłada się na brak awaryjności i 100% satysfakcję z wybrania właśnie tej firmy.
Meble na zamówienie Reszel i okolice